Науково-технічні здобутки працівників кафедри захищено патентами України

Науково-педагогічні працівники кафедри постійно і невпинно працюють над дослідницькою роботою в напрямку своїх наукових інтересів та компетенцій.
     Результати таких робіт реалізуються у вигляді раціоналізаторських пропозицій, винаходів, вдосконалення конструкцій та технологічних процесів.
     Нашим завданням як науковців є підвищення ефективності і технологічності промислового виробництва, а також в цілому машинобудівної галузі України. Крім того, дослідницькі роботи тісно переплітаються з навчальним процесом, що дозволяє передавати здобувачам найбільш сучасні, актуальні технічні знання, а також навички дослідницької роботи.

Нижче представлено деякі патенти на корисні моделі, отримані викладачами кафедри.