Студенти спеціальності «Прикладна механіка» ЧДТУ відвідали оптичне виробництво

27 березня 2024 року кафедра «Технології та обладнання машинобудівних виробництв» Черкаського державного технологічного університету ініціювала та провела для своїх студентів – здобувачів вищої освіти спеціальності 131 «Прикладна механіка» захід, спрямований на ознайомлення з технікою і технологіями сучасного оптичного виробництва. Захід проводився на ТОВ НВФ «ОНТФ», що спеціалізується на виготовленні високоточних оптичних елементів: лінз, призм, дзеркал, пластин, фільтрів для оптичних приладів різного призначення.

Під час ознайомлення з виробництвом, на якому в різні роки працювали і працюють нині випускники кафедри, учасники обговорили компетентності та можливості працевлаштування для молоді.