Участь науково-педагогічних працівників кафедри в Українському матеріалознавчому товаристві

Викладачі кафедри ТОМВ починаючи з 2011 року і по теперішній час є членами УКРАЇНСЬКОГО МАТЕРІАЛОЗНАВЧОГО ТОВАРИСТВА І.М. ФРАНЦЕВИЧА. Результати окремих розробок і наукових досліджень представлені в журналах «ВІСНИК УКРАЇНСЬКОГО МАТЕРІАЛОЗНАВЧОГО ТОВАРИСТВА І.М. ФРАНЦЕВИЧА» різних років:

Г.В.Канашевич, В.І.Унрод, М.В.Голуб, С.М.Мацепа, Ю.І.Коваленко, Є.В.Хижняк

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННО-ПРОМЕНЕВОГО МЕТОДУ ОБРОБКИ ДЛЯ ВІДШАРУВАННЯ ПЛАСТИН МАЛОЇ ТОВЩИНИ З ПОВЕРХНІ ОПТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ 2019 – №12

Тест на змочування поверхні скла після електронно-променевої мікрообробки / Ю.І. Коваленко, П.В. Петльований, М.П. Рудь, Г.В. Канашевич // Вісник Українського матеріалознавчого товариства. — 2012. — № 1(5). — С. 57-62. — Бібліогр.: 19 назв. — укр.

В 2024 співробітниками кафедри ТОМВ підтверджено участь в УКРАЇНСЬКОМУ МАТЕРІАЛОЗНАВЧОМУ ТОВАРИСТВІ І.М. ФРАНЦЕВИЧА

Отримані сертифікати учасників: