Студенти та викладачі кафедри Технології та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ відвідали підприємство «АЗОТ»

Відповідно до Договору про співпрацю від 26.01.2024 № 32-802 між Черкаським державним технологічним університетом та ПрАТ «АЗОТ»,  кафедра технології та обладнання машинобудівних виробництв ініціювала та провела 19 березня 2024 року захід на базі ПРаТ «АЗОТ» для здобувачів вищої освіти  спеціальності 131 «Прикладна механіка», спрямований на ознайомлення з виробництвом за профілем кафедри.

Під час зустрічі учасники обговорили компетентності, питання можливого працевлаштування та участі співробітників ПРаТ «АЗОТ» в навчальному процесі кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв.